Bu yazımızda Tek katlı Fiyatları konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Alyans Prefabrik ve Konteyner firması olarak sektörde www.konteynerci.net web sayfası ile hizmet etmekteyiz.Konteyner ve Prefabrik üretimini kendi Fabrikamızda üretimlerini yapmakta ve Tuzladaki Showroomda sergilemekteyiz.

Hangi Tür İhtiyaçları Karşılıyoruz?

Konteyner Üretimi Konusunda Şantiye Konteyner Üretimi, Konteyner Yatakhane, Konteyner Yemekhane, Konteyner Wc-Duş Üretimleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra Mobo Kabin İmalatları yaparak Sitelerde Şantiyelerde kullanılmak üzere Güvenlik Kabini başka bir deyiş ile Güvenlik Kulübesi üretimleri yapılmakta. Ve yine Mobo kabinler kullanım amacı çok geniş olduğu için Ekmek Büfesi olarak Taksi Durağı olarak kullanıldığı da görülmektedir. Üretimlerimiz Yerli ve Milli Ekonomiye katkı sağlıyor. Bununla birlikte istihdam yaratarak hem firmamıza katma değer oluşturuyor hem de müşterilerimizin her türlü Konteyner, Mobo Kabin ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Alyans Prefabrik ve Konteyner olarak üretim ağırlığımız olan üretimidir. Bu konuda büyük bir hız ve talep olduğunu görüyoruz. Tek Katlı ve İki Katlı Villa yapımı olarak sınıflandırmak yeterli olabilir. Tabi bunun yanı sıra Endüstriyel anlamda Yatakhane ve Yemekhane üretimleride yapmaktayız. Bize gelen müşteriden üretim anlamında her türlü talepleri karşılamak konusunda başarılı olduğumuzu düşünmekteyiz. Bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir.

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları
Tek katlı

Tek Katlı Fiyatları Ne Kadar?

Tek Katlı üretimini 25 m2 den başlayıp 150 m2 yapılmakta. Yine Tek Katlı Ev Fiyatlandırması hususunda 2019 Yılı içerisinde m2 700 TL den kullanılacak malzeme kalitesine bağlı olarak 1.000 Tl ye kadar ulaşmaktadır. Bu fiyatları daha çok müşterilerimiz belirlemektedir. Bilgi için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yapılarımızın Diğer Özellikleri

Yine İki Katlı Ev diğer deyişle Villa üretimiz de 100 m2 lerden başlayıp 300 m2 lere kadar çıkmakta. Firmamız bünyesinde imalatı yapılan her türlü yapılarımız Isı Yalıtımı ve TSE li malzemelerden üretilerek firmamızda garantili bir şekilde son kullanıcı müşterilerimize ulaşmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla İlçemizde Aydınlı Mah Tan Sok No:4/1 TUZLA-İSTANBUL Showroomumuza bekler ürünlerimizi daha yakından incelemeniz tavsiye ederiz.