TEK KATLI PREFABRİK EV

Süratli ve güvenli olarak ürettiğimiz Tek Kattan oluşan Prefabrik Evler yeni nesil ev teknolojisi ve estetik tasarımları ile mesken sahibi olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Tek Kattan oluşan Prefabrik Evler Alyans Prefabrik güvencesi ile özenle hazırlanan tasarımları ve satın alan beklentilerini karşılayan estetik yaşam alanları sunmaktadır. Tek Kattan oluşan Prefabrik Evler ya da iki kattan oluşan Prefabrik Evler modeller ile 2’ye ayrılan hazır prefabrik evler konfor içeren oldukça sayıda Prefabrik Ev Alyans Prefabrik kalitesi ile sahipleri ile buluşmaktadır.

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ

Web sitemizde Alyans Prefabriğin Üretimini yaptığı Tek Katlı Prefabrik Ev modellerini görebileciğiniz gibi yine Web sitemizde İki Katlı Prefabrik Ev modellerini inceleyebilirsiniz.

Prefabrik Ev
Prefabrik ev

TEK KATLI PREFABRİK EVLER

De monte yapı özelliği yardımıyla tek kattan oluşan prefabrik konutlara kısa süreler içinde haiz olabilmeniz olası. Beğendiğiniz planı içeren proje Alyans  Prefabrik tesislerinde bütün bilgileri ile de monte üretimle yapılmaktadır. Tek kattan oluşan prefabrik evlerin Yapısını oluştururken duvar, çatı, çatı örtüsü, pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat araç-gereç ve armatürleri benzer biçimde bütün üniteler hazırlanarak internasyonal nakliye standartlarında kurulacak olan yere sevk edilmektedir. Alyans Prefabrik uzmanları tarafınca yerinde kurulum yapılarak prefabrik tek katlı evler kullanıma hazır bir halde sahiplerine teslim edilmektedir.

PREFABRİK EVLER

Alyans Prefabrik, ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içinde gerçekleştirebilmektedir. Tek Katlı prefabrik ev ile alakalı düşüncelerinizi netleştirdiğinizde  ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli ve sevinçli bir hayat alanında yaşamanız için hazırlanmış olan prefabrik evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.

Tek Katlı Prefabrik Evlerin haricinde İki Katlı Prefabrik Ev Modellerini de inceleyebilir detaylı bilgi için Prefabrik evler le alakalı İletişim sayfamızdaki numaralardan bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

× Canlı Destek