TEK KATLI PREFABRİK EV

Süratli ve güvenli olarak ürettiğimiz Tek Kattan oluşan Evler yeni nesil ev teknolojisi ve estetik tasarımları ile mesken sahibi olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Tek Kattan oluşan Evler Alyans güvencesi ile özenle hazırlanan tasarımları ve satın alan beklentilerini karşılayan estetik yaşam alanları sunmaktadır. Tek Kattan oluşan Evler ya da iki kattan oluşan Evler modeller ile 2’ye ayrılan hazır evler konfor içeren oldukça sayıda Ev Alyans kalitesi ile sahipleri ile buluşmaktadır.

TEK KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ

Web sitemizde Alyans Prefabriğin Üretimini yaptığı Ev modellerini görebileciğiniz gibi yine Web sitemizde İki Katlı Ev modellerini inceleyebilirsiniz.

Prefabrik Ev
Prefabrik ev

TEK KATLI PREFABRİK EVLER

De monte yapı özelliği yardımıyla tek kattan oluşan konutlara kısa süreler içinde haiz olabilmeniz olası. Beğendiğiniz planı içeren proje Alyans   tesislerinde bütün bilgileri ile de monte üretimle yapılmaktadır. Tek kattan oluşan evlerin Yapısını oluştururken duvar, çatı, çatı örtüsü, pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat araç-gereç ve armatürleri benzer biçimde bütün üniteler hazırlanarak internasyonal nakliye standartlarında kurulacak olan yere sevk edilmektedir. Alyans uzmanları tarafınca yerinde kurulum yapılarak tek katlı evler kullanıma hazır bir halde sahiplerine teslim edilmektedir.

PREFABRİK EVLER

Alyans Prefabrik, ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içinde gerçekleştirebilmektedir. ev ile alakalı düşüncelerinizi netleştirdiğinizde  ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli ve sevinçli bir hayat alanında yaşamanız için hazırlanmış olan evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.

Evlerin haricinde İki Katlı Ev Modellerini de inceleyebilir detaylı bilgi için evler le alakalı İletişim sayfamızdaki numaralardan bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

× Canlı Destek