ŞANTİYE KONTEYNERİ

Alyans Prefabrik ve Konteyner olarak İnşaat sektöründeki en önemli Teknik ihtiyaçlardan biride Şantiye Konteyneri olduğunu biliyor ve bu yönde İnşaatçılara özel Şantiye Konteyneri İmalatı yapmaktayız.Şantiye Konteyneri konusunda uzun süredir imalat konusunda tecrübe sahibiyiz.Şantiye Konteyneri,Ucuz Şantiye Konteyneri arıyorsanız doğru yerdesiniz.Şantiye Konteyneri,Ucuz Şantiye Konteyneri

ÖRNEK ŞANTİYE KONTEYNERLERİ

Şantiyeniz için bir Şantiye Konteynerine ihtiyacınız var ve aklınızda belirli bir örnek yoksa İmalatını yaptığımız Şantiye Konteynerlerinden bir tanesi size uygun olabilir

şantiye konteyneri

ŞANTİYE KONTEYNERİ

Özellikle Şantiyeler’de kullanılmak üzere özel olarak üretimini yaptığımız Şantiye Konteynerleri İnşaat sahalarındaki personellerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmektedirler. Alyans Prefabrik ve Konteyner olarak üretim bantımızın ağırlıklı olarak üretim kalemlerinden olan Şantiye Konteynerleri yapısal özellikleri açısından İnşaatlarda ve Sahalarda tercih edilmektedir. Şantiye Konteynerlerini Konteyner sahiplerinin projeleri doğrultusunda üretimini yaptığımız gibi Şantiye Konteynerlerini  Standart Konteyner ölçülerinde de üretmekteyiz. İnşaat sahalarında  Şantiye Konteynerinin dışında  Şantiyeler için Üretimini yaptığımız Konteyner Yemekhane, Konteyner Wc, Konteyner Duş, Konteyner Ofis ve Konteyner Yatakhanelerde bulunmaktadır. Üretimini yaptığımız Şantiye Konteynerinin imalatınında  olduğu gibi imalatını gerçekleştirdiğimiz bütün Konteynerleri Konteyner sahiplerinin projelerine  göre Ebat ve Ölçülerde üretim yapmaktayız.

Şantiye Konteynerlerinin Avantajları Neler ?

  • Şantiye Konteynerleri Portatif olarak üretiyoruz
  • Şantiye Konteynerlerinin bir şantiyeden diğer şantiyelere taşınması kolaydır
  • Şantiye Konteynerleri Çelik ve Alüminyum malzemelerden yapıldığı için oldukça uzun vadede kullanılmaktadır.
  • Şantiye Konteynerlerini projeniz bittiğinde işletmeniz için bir gelir kaynağı olarak kullanabilir 2. el olarak da kolaylıkla satabilirsiniz.

ŞANTİYE KONTEYNERİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Teknik Özellikler
Kar yükü 80 kg/m2 dış duvar ısı iletim kat sayısı k:0,73 Kcal/m2 hc. Hareketli taban yükü 200 kg/m2’dir.
Duvarlar
Dış duvarların dış yüzeylerinde 35 mm hadve derinliğinde 0.80 mm kalınlığında DKP trapez sac ,ısı izolasyonu olarak iç ve dış duvarlarda 40mm genişliğinde expanded polistren köpük ( 10/12kg/m3) kullanılmaktadır.Duvarların iç yüzeyleri beyaz PVC lambiri yapılmaktadır.
Çatı Kaplaması
27 mm hadve derinlik 0.55 mm genişliğinde Trapez kesitli galvaniz sac olup yağmur suları köşe kolonları vasıtasıyla tahliye edilmektedir.
Tavan Kaplaması
Sıcaklık izolasyonu olarak 80 mm genişliğinde cam yünü, tavan iç yüzey kaplaması olarak PVC lambiri kullanılmaktadır.
Kapılar
Kapı kasaları çelik olup gayet şık dizaynlı  dış kapılar ise ısı izolasyonlu metal kapılardır, iç kapılarımız ise Amerikan panel kapı olup 1.sıfıf kapı kullanmaktayız . Dış kapı ebatları 900*1960 mm’dir
Pencereler
Pencere doğramaları PVC esaslı olup 4+9+4 mm ısı özellikli cam takılmaktadır. Pencere ebatları 100/120 cm olup isteğe nazaran değişebilir. Tuvalet ve duş ünitelerinde havalandırma için PVC panjur yahut aspratör kullanılmaktadır.İsteğe nazaran vasistasda kullanılabilir.
Taban
Yatay profiller üstüne monte edilen 16 mm genişliğinde çimentolu yonga betopan levhalar üstüne zemin kaplaması olarak marley (1.6 mm üstü folyo kaplı) kullanılmaktadır. Tuvalet ve duş ünitelerinin bulunmuş olduğu bölmelere seramik uygulaması yapılmaktadır.
Sıhhı Tesisat
Tesisatlar özellikle  TSE’li beyaz boru ile sıva altı yapmaktayız. Mutfağın tezgahı klozet, duş teknesi, lavabo projeye gore yerleştirilir.
Elektrik Tesisatı
Elektrik tesisatı gizli saklı olarak sıva altı yapılır. Müsait bölgelere telefon prizi, elektrik prizi, odalara yuvarlak glop, dış kapı üstüne oval glop monte edilir. Elektrik gücü 200 W taşıyacak kapasitededir.
Boya
Boya işlemlerinde ince işçilik ile çalışılmakta Fosfatlama işlemi ile DKP sacın üstündeki yağ arındırılarak boyanın tutuculuğu artırılır. Konteyner dıştaki  ve içteki yüzeyi bir kat astar boya, 2 kat rapid boyayla güzel bir şekilde boyamaktayız.
Ebatlar
Konteynerler 1, tip olarak 3,00*7,00*2,60 ve 2,40*6,00*2,60 ‘dır.
Taşıma Sistemi
Köşelerde gizli saklı olarak monte edilmiş mapa demirlerine eşit mesafeli çelik halatların kilitlerle bağlanması ile yükleme işlemi yapılmaktadır. Konteyner ev isteğe bağlı olarak iki ya da fazlaca kattan oluşan üretilebilmektedir.

Alyans Prefabrik ve Konteyner Şantiye Konteynerleri imalatını kendi fabrikasında yaptığı ve üretici firma olduğu için Şantiye Konteynerlerini daha ucuza müşterilerine sunmaktadır.Ucuz Şantiye Konteyneri arıyorsanız Aldığınız Şantiye Konteynerinin Özelliklerine göre bulabileceğiniz en hesaplı şantiye konteynerini size üretmekteyiz.Şantiye Konteynerlerini başta İstanbul olmak üzer Şantiye Konteyneri İstanbul,Şantiye Konteyneri Kocaeli,Şantiye Konteyneri Tekirdağ,Şantiye Konteyneri Bursa ya kadar müşterilerimize anahtar teslim projelerini teslim etmekteyiz.

Şantiye Konteyneri,Şantiye Konteyneri Fiyatları,Şantiye Konteyneri Avantajları,Şantiye Konteyneri Satışı,İstanbul Şantiye Konteyneri,Kocaeli Konteyner kelimeleri ile bizi googleda bulabilirsiniz

× Canlı Destek