PREFABRİK VİLLA

Alyans Prefabrik, temel amacı beklentinizi karşılayacak iki katlı, tek katlı veya villa şeklinde villa modellerini düşlediğiniz şekilde üretip en uygun fiyat, yüksek kaliteyle mutlu bir ortamda yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlamaktadır.

PREFABRİK VİLLA MODELLERİ

Web sitemizde Alyans Prefabriğin Üretimini yaptığı Tek Katlı Prefabrik Ev modellerini görebileceğiniz gibi yine Web sitemizde İki Katlı modellerini inceleyebilirsiniz.

Prefabrik Ev
Prefabrik ev

PREFABRİK VİLLA (İKİ KATLI PREFABRİK EV)

villa modelleri veya İki Katlı Ev, kapı pencere, diğer ev  malzemelerinin son teknoloji fabrikalarda imalatı yapılan beton platform üzerine montaj yapılarak sağlanan çeşitleridir. Çift katlı veya tek katlı olarak hafif çelik konstrüksiyon dan üretimini yapmaktayız.  villa pano sistemi ile modellendiği için villanın eni, boyu, odaların boyu ve katları olarak modellenmektedir. Bu yapı Türkiyedeki iklim şartlarına, deprem şartlarına göre üretimini yapmaktayız. villa modelleri yaşamınıza kolaylık, evinizde mutlu günler geçirmenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü İki Katlı Evlerde yaşamak daha güvenli daha ucuz olacağı kanatindeyiz.

PREFABRİK EVLER

Alyans Prefabrik, ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içinde gerçekleştirebilmektedir. ev ile alakalı düşüncelerinizi netleştirdiğinizde  ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli ve sevinçli bir hayat alanında yaşamanız için hazırlanmış olan evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.

Evlerin haricinde İki Katlı Modellerini de inceleyebilir detaylı bilgi için evler le alakalı İletişim sayfamızdaki numaralardan bilgi alabileceğinizi unutmayınız.

× Canlı Destek