PREFABRİK EV

günümüzde birçok insan, betonarme yapıların yüksek maliyetleri ve uzun devam eden imal aşaması sebebiyle yapılar tercih edilmektedir. Bu yapılar, son aşama dayanıklı malzemelerden üretilmelerinin yanı sıra, betonarme yapılara nazaran daha çok sıcaklık ve ses yalıtımına haizdir. Ek olarak betonarme yapıların imal aşamasında ortaya çıkan uzun süreli bekleme süreleri, yapılarla son aşama düşük olmaktadır. Modüler yapılar olarak malum prefabrik mamüller, bireyin isteklerine nazaran dizayn edilmektedir. Odaların nerede olacağı, hangi odanın mutfak, hangi odanın oturma odası olacağı satın alan tarafınca evvelinde belirlenmektedir. Ek olarak evler yapıldıktan sonrasında modüler sisteme haiz olmaları sebebiyle odalarında değişikliklere gidilebilir. Her türlü isteğe yanıt verebilen ve basit kurulumun yanı sıra istenilen büyüklükte üretilebilen yapılar, günümüz mimarisinde büyük bir ehemmiyet arz etmektedir.Prefabrik, ev, Fiyatları için iletişim numaramız 0 532 338 24 05

TEK KATLI PREFABRİK EV

Alyans Prefabrik, Konteynerci Markası ile müşterilerine özel tasarım Evler yapmaktadır.

PREFABRİK EV

evlerin taşıyıcı kontrüksiyonu ST52 yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten kaynaksız olarak üretilmektedir. Çelik evlerin bütün bağlantıları civata somunla sağlanmaktadır. Bu hazır evlerde cephe kaplamaları FiBERCEMENT (silika bazlı çimentolu hazır levha) veya TURKSiDiNG marka yalıbaskı yada tuğla desenli levhalarla yapılmaktadır. Bu yapı diğer tüm hazır konutlarda da korunmaktadır. fiyatları betonarme yapılara göre çok daha uygun olmaktadır.

PREFABRİK EV ÖZELLİKLERİ

  • evler elastiki ve hafifçe yapılardır, depreme ve her türlü tabiat koşullarına dayanaklıdır.
  • evlerde Kurulacak bölgenin iklim özelliklerine bağlı olarak lüzumlu statik hesaplar ve sıcaklık izolasyon hesapları yapılmaktadır.
  • evlerde Mimari olarak istenilen özelliklerde tasarım yapılabilir.
  • evlerde Bina maliyetleri betonarme ve öteki yapılara nazaran daha ekonomiktir.
  • evlerde İmalat ve montaj süresi kısadır.
  • evlerde Bakım maliyetleri düşüktür .
  • evler dilediğiniz zaman sökülüp taşınabilir.
  • evlerde kullanılan cephe kaplama malzemesi fibercement a1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez, insan ve çevreye zararı dokunan hiç bir madde bulundurmaz. Cephe kaplamalarında müşteri isteği doğrultuda, ahşap desenli, taş, ve tuğla dokulu dekoratif uygulamalar yapılabilmektedir.
  • konutlarda kullandığımız  çelik konstriksiyon st 52 yüksek yoğunluklu galvanize çelikten kaynaksız olarak üretmekteyiz.
  • evlerde satış sonrası servis ve güvence mevcuttur.
× Canlı Destek