OFİS KONTEYNERİ

Alyans Prefabrik ve Konteyneri olarak imalatını ve satışını yaptığımız bir diğer ürün pörtöyümüz olan Ofis konteyneri güvenli bir konteyner modeli olarak ekonomik olarak çok hızlı bir şekilde  sürede sahip olmak isteyenler için ideal Konteyner ürünüdür. Ofis Konteyner İmalatı,ofis Konteyner Fiyatları,Ofis Konteyner Modelleri,Ofis Konteyner İmalatı,ofis Konteyner Fiyatları, Ofis Konteyner Nakliyesi için iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

ofis-konteyner-fiyatları

ÖRNEK WC- DUŞ KONTEYNERLERİ

Şantiyeniz için bir Şantiye Konteynerine ihtiyacınız var ve aklınızda belirli bir örnek yoksa İmalatını yaptığımız Şantiye Konteynerlerinden bir tanesi size uygun olabilir

ŞANTİYE KONTEYNERİ

Özellikle Şantiyeler’de kullanılmak üzere özel olarak üretimini yaptığımız Şantiye Konteynerleri İnşaat sahalarındaki personellerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmektedirler. Alyans Prefabrik ve Konteyner olarak üretim bantımızın ağırlıklı olarak üretim kalemlerinden olan Şantiye Konteynerleri yapısal özellikleri açısından İnşaatlarda ve Sahalarda tercih edilmektedir. Şantiye Konteynerlerini Konteyner sahiplerinin projeleri doğrultusunda üretimini yaptığımız gibi Şantiye Konteynerlerini  Standart Konteyner ölçülerinde de üretmekteyiz. İnşaat sahalarında  Şantiye Konteynerinin dışında  Şantiyeler için Üretimini yaptığımız Konteyner Yemekhane, Konteyner Wc, Konteyner Duş, Konteyner Ofis ve Konteyner Yatakhanelerde bulunmaktadır. Üretimini yaptığımız Şantiye Konteynerinin imalatınında  olduğu gibi imalatını gerçekleştirdiğimiz bütün Konteynerleri Konteyner sahiplerinin projelerine  göre Ebat ve Ölçülerde üretim yapmaktayız.

× Canlı Destek