Uygun fiyatlı prefabrik ev modelleri seçeneklerimizle yanınızdayız. Prefabrik modellerimiz tek katlı, çift katlı veya istemiş olduğunuz kat ve oda düzeni şeklinde de hizmet vermekteyiz.

Prefabrik ev modelleri ile tecrübelerimizle birlikte hızlı kurulum uygun fiyatlarımızla müşterilerin tercihi olmaktayız. Sizlerde tek katlı modeller,  villa modeller,  çift katlı ev modelleri gibi hazır ev modelleri arıyoranız bizleri tercih ederek müşteri memnuniyeti ve konfora ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar prefabrik evlerimiz ülkemizin her bölgesinde güvenle kullanılıyor. Kullanmış olduğumuz kaliteli yapı malzemeleriyle ülkemizin dört mevsim iklim şartlarına uygun şekilde ürettik. Projelerde aldığımız müşteri memnuniyetleri bizim en büyük mutluluk kaynağımız oldu.

Alyans Prefabrik  olarak sadece sizin için, birinci sınıf yapı malzemeler kullanarak istediğiniz tasarımlarla hayalini kurup düşündüğünüz müstakil bahçeli evlerin üretim ve montajını yapmaktayız. Huzur dolu bir yaşam geçirebileceğiniz prefabrik evlerimizde uygun fiyatlar ve hızlı kurulum teslim garantisiyle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Fiyat listemize buradaki bağlantı adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

× Canlı Destek