Alyans Prefabrik web sayfasına Hoşgeldiniz Size bu yazımızda ile alakalı bilgi vermeye çalışacağız.

neye göre değişmektedir Konut Kredisi Çıkarmı sorularının cevapları ; istediğiniz prefabrik yapının tek katlı veya iki katlı olmasına göre fiyatı yukarı veya aşşağı çıkmaktadır.

Diyelim ki Tek Katlı Prefabrik Ev yaptıracaksınız M2 Fiyatları 700 TL den 1.000.00 TL kadar çıkmakta kabaca ama sizin iç dizayndan kullanılacak ıslak seramamik markalarına veya batarya evye  markaları tercihleriniz fiyatı etkilemektedir.Prefabrik Bağ Evinde kullanılacak mutfak dolaplarını Suntadan isterseniz tabiki daha ucuz olacaktır.Burada Prefabrik Bağ Evinizi En ucuza nasıl maal ederim değil de Nasıl güzel yaprırım olmalıdır. Çünkü güzel bir bağınız var ve siz burada dinlenip rahat huzurlu bir yaşam sürmek istiyorsunuz.

Prefabrik Ev
Prefabrik Ev

‘a cevap bulduğumuza göre  Modellerini araştırmaya başlayabilirsiniz bu konua size Alyans Prefabrik bünyesindeki Tasarımcılar yardımcı olacaktır bu tarasarımı yaparken sizin kaç m2 istediğiniz önemli olacaktır.Ekibimizdeki uzaman Tasarımcılar size bu konuda destekci olacaktır. Ekibimiz size , iç mekan tasarımlarını göstererek aklınızdaki güzel Prefabrik Bağ Evini bulacaktır buna emin olabilirsiniz. Modelini belirledikten sonra bağ veya bahçenize yapılacak olan  veya İki Katlı Prefabrik Bağ Evinin  Yapım süresini netleştireceğiz Prefabrik Bağ Evinizin Teslim süresi Ortalama 30iş günü olacaktır.Tabi buna Mevsim Şartlarına bağlı olarak artma veya eksilmede olacaktır.Prefabrik Bağ Evinizi biz size teslim ettikten sonra gerekli izin ve  Ruhsatını siz oturduğunuz Belediyeye başvurarak alabilirsiniz.Prefabrik Bağ Eviniz Teslim Ettik,Siz ruhsatıda aldınız Aklınıza bir soru geldi;

UzunÖmürlü Olur mu? Tabiki Evet Prefabrik Bağ Eviniz Normal Betonarma Evlerden daha Sağlıklı ve Uzun Ömürlü olacaktır.