Esenler bölgesinde yaptığımız projeler sayesinde Esenler prefabrik evler çeşitlerimizle Alyans Prefabrik olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarıyoruz. Prefabrik ev sahibi olmak isterseniz öncelikle şirketimizden aklınızdaki teknik sorular için veya fiyat bilgisi için danıştıktan sonra karar vermenizi isteriz.  Bizlere ulaşmak için  iletişim sayfamızdan veya 0 532 338 24 05 numaradan bilgi alabilir siniz.

Prefabrik Evlerin Beton Evlere Göre Avantajları Nedir?

Beton evlere göre Prefabrik evlerin tercih edilmesindeki önemli etkenlerden bir diğeri de doğal felaketlerdir. Yaptığımız projelerdeki Prefabrik evlerin malzemeleri oldukça esnek olduğu için depreme ve diğer doğa olaylarına karşı son derece dayanıklıdırlar.

Prefabrik evler insanların özel zevkine ve isteğine göre inşa edilmekte ve ortaya farklı tasarımda yaşam alanları çıkmaktadır. Hiçbir şekilde çevre kirliliği yaratmazlar. Ayrıca müşterilerimizin ilerde talebi olması halinde yerinden sökülüp farklı bir yere yeniden, farklı bir şekilde kurulabilmektedir.

Hayalinizde güzel bir ev kurmak varsa ama uygun bir maliyet istiyorsanız, bu noktada tercihinizi prefabrik evlerden yana yapabilirsiniz. Esenler Prefabrik Evler ortalama dayanıklılık ömür olarak 45-50 yıllık ömrü olan prefabrik evlerin çok fazla masrafı bulunmaz. Ortalama olarak 7-10 gün içinde montajı yapılır. Bu evler hem maliyet hem de zaman açısından oldukça karlı bir tercihtir. Hayallerin bir sınırı olmadığı gibi prefabrik evlerde de bir kısıtlama yoktur. Pek çok kişi prefabrik evler hakkında az bilgiye sahip olmakla birlikte prefabrik ev modelleri hakkında da yeterli bilgiye sahip değildir. Bu yazımızda sizlere prefabrik evler hakkında bilgiler vereceğiz. Ev modelleri ve kullanım açısından merak ettiğiniz her türlü detayı ve bilinmeyenleri sizler ile paylaşacağız. Merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.
Esenler prefabrik evler
Tek katlı prefabrik evler
İstanbul ilimize kaliteli mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye’nin Dünya markası Alyans Prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Alyans prefabrik ev modelleri eksper, mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Alyans Prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda kocaeli ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. İstanbul için üretim yaptığımız prefabrik evler Alyans Prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir.
Yüksek nitelikte malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri bitiren prefabrik hazır evler kocaeli ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek eksper Alyans Prefabrik ekiplerince kurulum yapılmaktadır.

Esenler Prefabrik Evler ve Modelleri

İstanbul için prefabrik evler tek katlı veyahut iki katlı modellerde yapılabilmektedir. Esenler prefabrik evler de Alyans Prefabrik markasını biliyor ve tercih ediyor.
İstanbul ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Alyans Prefabrik satış sonrası misyon güvencesi altındadır. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarıyoruz. İstediğiniz her ölçüde de yapılabilen prefabrik evler çevreye karşı da duyarlıdır. Prefabrik ev modelleri insanların özel zevkine ve isteğine göre inşa edilmekte ve ortaya farklı tasarımda yaşam alanları çıkmaktadır. Hiçbir şekilde çevre kirliliği yaratmazlar. Ayrıca müşterilerimizin ilerde talebi olması halinde yerinden sökülüp farklı bir yere yeniden, farklı bir şekilde kurulabilmektedir.
Kocaeli prefabrik ev fiyatlarında Alyans Prefabrik kalite ve fiyat avantajı farkını yaşayın.Daha fazla seçenek için bu linkleri takip edebilirsiniz.
Tek katlı prefabrik evler, iki katlı prefabrik evler