Bahçelievler bölgesinde yaptığımız projeler sayesinde Bahçelievler  çeşitlerimizle Alyans Prefabrik olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarıyoruz. sahibi olmak isterseniz öncelikle Şirketimizden aklınızdaki teknik sorular için veya fiyat bilgisi için danıştıktan sonra karar vermenizi isteriz.  Bizlere ulaşmak için  iletişim sayfamızdan veya ;  0 532 338 24 05 numaradan bilgi alabilir siniz.

Kaç Yıl?

Sadece ülkemizde değil, Prefabrik evler yurtdışında sık sık tercih edilmiştir. Hızlı ve kullanışlı olan Prefabrik evlerin kullanım ömrü yaklaşık 50 yıl olarak kabul edilmektedir. Hem dayanıklılık hem de estetiğini sağlamak amacıyla hazır malzemelerin yanında çelik, çimento gibi inşaat malzemeleri de prefabrik evlerin yapımında kullanmaktayız.

Bahçelievler bölgesinde yaptığımız projeler sayesinde Bahçelievler prefabrik evler  çeşitlerimizle Alyans Prefabrik olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarıyoruz. sahibi olmak isterseniz öncelikle Şirketimizden aklınızdaki teknik sorular için veya fiyat bilgisi için danıştıktan sonra karar vermenizi isteriz.  Bizlere ulaşmak için  iletişim sayfamızdan veya 0 532 338 24 05 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Yapılış Aşaması Nelerdir?

Şirketimize ilettiğiniz özellikteki , daha önceden hazırlanan beton bir zemin üzerine kurulmaktadır. Fabrikamızda istediğiniz standartlarda tamamen yerli malzemeler ile üretimi yapılan , çift katlı prefabrik evler veya üç katlı prefabrik evler çeşitli doğa olaylarına ve zamana karşı dayanıklı olması için çelik bir iskeletin üzerine sizin belirlediğiniz alana konusunda uzman personelimiz tarafından inşa edilmektedir.

 

Hayalinizde güzel bir ev kurmak varsa ama uygun bir maliyet istiyorsanız, bu noktada tercihinizi prefabrik evlerden yana yapabilirsiniz. Bağcılar Prefabrik Evler ortalama dayanıklılık ömür olarak 45-50 yıllık ömrü olan prefabrik evlerin çok fazla masrafı bulunmaz. Ortalama olarak 7-10 gün içinde montajı yapılır. Bu evler hem maliyet hem de zaman açısından oldukça karlı bir tercihtir. Hayallerin bir sınırı olmadığı gibi prefabrik evlerde de bir kısıtlama yoktur. Pek çok kişi prefabrik evler hakkında az bilgiye sahip olmakla birlikte modelleri hakkında da yeterli bilgiye sahip değildir. Bu yazımızda sizlere prefabrik evler hakkında bilgiler vereceğiz. Ev modelleri ve kullanım açısından merak ettiğiniz her türlü detayı ve bilinmeyenleri sizler ile paylaşacağız. Merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.
İstanbul ilimize kaliteli mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye’nin Dünya markası Alyans Prefabrik güvencesiyle sunuyoruz. Alyans  modelleri eksper, mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Alyans Prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda kocaeli ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. İstanbul için üretim yaptığımız prefabrik evler Alyans Prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabrik üretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir.
Yüksek nitelikte malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri bitiren prefabrik hazır evler istanbul ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek eksper Alyans Prefabrik ekiplerince kurulum yapılmaktadır.

Bağcılar Prefabrik Evler ve Modelleri

İstanbul için prefabrik evler tek katlı veyahut iki katlı modellerde yapılabilmektedir. İstanbul prefabrik evler de Alyans Prefabrik markasını biliyor ve tercih ediyor. İstanbul ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Alyans Prefabrik satış sonrası misyon güvencesi altındadır. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik avantajımız sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı başarıyoruz. İstediğiniz her ölçüde de yapılabilen prefabrik evler çevreye karşı da duyarlıdır.  modelleri insanların özel zevkine ve isteğine göre inşa edilmekte ve ortaya farklı tasarımda yaşam alanları çıkmaktadır. Hiçbir şekilde çevre kirliliği yaratmazlar. Ayrıca müşterilerimizin ilerde talebi olması halinde yerinden sökülüp farklı bir yere yeniden, farklı bir şekilde kurulabilmektedir.
Bağcılar fiyatlarında Alyans Prefabrik kalite ve fiyat avantajı farkını yaşayın.Daha fazla seçenek için bu linkleri takip edebilirsiniz.
Tek katlı prefabrik evler, iki katlı prefabrik evler